چالش 20k در اینستاگرام

چالش 20k در اینستاگرام

چالش 20k چیست؟ این چالش را من علیرضا بهمنش برای تحلیل و بررسی الگوریتم های اینستاگرام با هدف بازاریابی در شبکه اجتماعی اینستاگرام از تاریخ 1398/11/09 در پیج اینستاگرام خودم استارت زدم! قصد دارم به مدت 20 ماه از تاریخ شروع تعداد دنبال کنندگان کاربری behmaneshrad در اینستاگرام را به میزان 20 هزار فالوور واقعی برسانم به همین بهانه برخی از ویژگی های الگوریتم اینستاگرام را توضیح می دهم.

الگوریتم اینستاگرام در ابتدا الگوریتم ساده‌ای بود. اگر شما مطلبی را ارسال می‌کردید آن مطلب بر مبنای زمان ارسال وارد یک صف می‌شد و در نوبت خودش نمایش داده می‌شد. اما در حال حاضر قضیه به این سادگی‌ها هم نیست.

در حال حاضر، برآورد شده است که تنها ۱۰ درصد از دنبال کنندگان تان مطلب شما را می‌بینند. اینستاگرام به اندازه‌گیری میزان علاقمندی دنبال کنندگان تان می پردازد و تعیین می کند که آیا مطلب شما را به ۹۰ درصد دیگر فالوورهای‌تان نشان بدهد یا خیر!

همچنین اینستاگرام به مطالبی که بیشترین میزان مشارکت کاربران ( از جهت تعداد زیاد لایک و نظر ) را به دست بیاورند, پاداش میدهد و مطلب شما را در Feed یا خانه نمایش می دهد.

در پایان این چالش قصد دارم دوره آموزشی چگونگی رسیدن به 20 هزار دنبال کننده واقعی در اینستاگرام را آموزش دهم و آن را در دسترس همگان قرار دهم.

موفق و سربلند باشید.

پیشنهاد می گردد جهت دستیابی به اطلاعات بیشتر در این زمینه , مقالات مرتبط زیر را نیز مطالعه نمایید:

دیدگاه شما

شما اولین دیدگاه را برای این مطلب , ارسال کنید.

نظر دهید