من نگران کپی شدن ایده ام هستم آیا جایی یا مکانی وجود دارد که کسب و کار اینترنتیمان را ثبت کنیم که کسی نتواند آن را کپی کند؟

من نگران کپی شدن ایده ام هستم آیا جایی یا مکانی وجود دارد که کسب و کار اینترنتیمان را ثبت کنیم که کسی نتواند آن را کپی کند؟

پاسخ مشاور : در ارتباط با کپی شدن ایده , آیا کپی کردن کسب و کار اینترنتی اینقدر دغدغه بزرگی است یا ماندن در بازار اجرا و به نتیجه رساندن آن بیزینس باید دغدغه اصلی شما باشد؟

من خاطره ای از کسب و کار خودمان تعریف می‌کنم وبسایت یادیسا محصول ما هنوز رقیب ندارد اما سایت تخفیفان زمانی که راه اندازی شد در طی شش ماه 18 رقیب پیدا کردیم آن رقبا امروز هیچ کدامشان در بازار وجود ندارند حتی خیلی از رقبا محصول و حتی وب سایتشان از ما بهتر بود در آن بازه زمانی اما ما روی چیزی تمرکز کردیم که مربوط به کسب و کار بود به صورت فقط فنی و تکنیکی به موضوع نگاه نکردیم بنابراین من همیشه به دوستان می‌گویم نگران کپی شدن ایده تان نباشید.

خیلی وقت‌ها کپی شدن ایده هم مثل سایت تخفیفان به فرهنگ‌سازی کمک می‌کند به عبارتی این بستر را آماده می‌کند اگر فردا شما خواستید با شرکت یا سازمان قرارداد ببندید خیلی راحت‌تر حرفتان را گوش می دهند و می گویند یکی دو شرکت دیگر آمده بودند و درباره این موضوع با ما صحبت کرده بودند اما آن کسی که پشتکار بیشتری دارد هوشمندانه تر حرکت ‌کند و می داند اصطلاحا کجا را باید نشانه بگیرد در بازار ماندگارتر است بنابراین از کپی شدن ایده نباید نگران باشید.


شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با راهکارهای افزایش فروش و بازاریابی در موضوع فوق از طریق شماره تلفن 03134338100 با مشاورین مجموعه برندینگ نام تجاری تماس حاصل نمایید همچنین می توانید با مراجعه به قسمت مشاوره کسب و کار رایگان و جستجوی زمینه فعالیت تان , اطلاعات بیشتری درباره این موضوع بیابید.


دیدگاه شما

شما اولین دیدگاه را برای این مطلب , ارسال کنید.

نظر دهید