برندسازی در زمینه گردشگری چگونه است؟ تکنیک های جذب گردشگر خارجی را از طریق اینترنت توضیح دهید؟

برندسازی در زمینه گردشگری چگونه است؟ تکنیک های جذب گردشگر خارجی را از طریق اینترنت توضیح دهید؟

پاسخ مشاور : برند سازی در زمینه گردشگری به چند موضوع برمی‌گردد. 1- برند مقصد یا Destination Branding و یا Place Branding که بسیار مهم است و البته کار شما که به عنوان فعال صنعت گردشگری هستید نیست ولی گاها اتاق‌های بازرگانی , استانداریها و شهرداری‌ها را می‌بینیم که به این سمت می روند.

جالب است بدانید بعضی از شهرداریهای چند استان جلساتی با خود من داشته‌اند در ارتباط با برندسازی شهری مثلا در اصفهان جلسه ای در ارتباط با برند شهر اصفهان داشته ام و یا برند شهرهمدان بوده است این فعالیت‌ها در بعد سازمانی انجام می شود که خیلی به جذب گردشگرکمک می کند اما شما ببینید گردشگر چه چیزی می‌خواهد.

یک واقعیتی که وجود دارد , امروزه گردشگر به دنبال جذب فرصت‌ها و تجربه‌های اصیل در داخل ایران هستند به بیان بهتر گردشگران به اینجا می آیند تا تجربه متفاوت داشته باشند به عنوان مثال اخیرا بود گردی خیلی رونق گرفته است و با استقبال روبرو شده است , شهری مثل کاشان تجربه زندگی محلی در کاشان و خانه مسافر را برای گردشگران فراهم کرده است و این آن چیزی است که یک گردشگر می‌خواهد یعنی یک تجربه زندگی واقعی مثل مردم آن منطقه , همچنین گردشگر دوست دارد در کنار این تجربه زندگی محلی , غذای محلی آنجا و همچنین صنایع دستی و حتی موسیقی محلی آن منطقه را نیز تجربه کند.


پیشنهاد می گردد جهت دستیابی به اطلاعات بیشتر در این زمینه , مقالات مرتبط زیر را نیز مطالعه نمایید:

شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با راهکارهای افزایش فروش و بازاریابی در موضوع فوق از طریق شماره تلفن 03134338100 با مشاورین مجموعه برندینگ نام تجاری تماس حاصل نمایید همچنین می توانید با مراجعه به قسمت مشاوره کسب و کار رایگان و جستجوی زمینه فعالیت تان , اطلاعات بیشتری درباره این موضوع بیابید.


دیدگاه شما

شما اولین دیدگاه را برای این مطلب , ارسال کنید.

نظر دهید