شرکت تامین و واردات جلوبندی خودرو را دارم برای افزایش فروش چه پیشنهادی دارید؟

شرکت تامین و واردات جلوبندی خودرو را دارم برای افزایش فروش چه پیشنهادی دارید؟

در حوزه تامین و واردات قطعات جلوبندی خودرو می توان گفت میبایست تمرکزتون رو بر فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغی بر روی مشتری‌های فعلی بزارید که بهترین و موثرترین راه برای توسعه و بهبود کسب و کارشما از طریق بازاریابی ارجاعی از یک شخص به شخص دیگر هست.

می‌توانید روی تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و کمپین‌های تبلیغاتی هزینه کنید اما این کار شما هزینه‌ای بی‌فایده هست چراکه مخاطبان تون ممکنه کانال مورد هدف قرار نگیرن و تبلیغات شما باید مشتریان دیگه ای رو هدف قرار بدید، مشتریانی که قبلا به آن‌ها اشاره شد.

روی کیفیت خدمات و لوازم یدکی تمرکز کنید. از طریق خبرنامه‌های ایمیلی، شبکه‌های اجتماعی و صفحات اینترنتی تون با مشتریان خودتون در تماس باشید .

کسب و کار فروش لوازم یدکی خودتون را از طریق شبکه فعلی و موجود تون توسعه بدید. یک مشاور خوب باشید(دربحث لوازم یدکی که کارکرد و کیفیت و نوع خودرو ملاک خرید هست مشاوره درست دادن بهتراز تنها فروختن محصول به مشتریان تون به شما جواب میده).

سعی کنید با مشاغل دیگه ادغام بشیدتا زمینه فعالیت شما گسترش پیدا کنه (مثلا در نمایشگاه هایی که حتی اندک ارتباطی به حیطه شما دارن غرفه داشته باشید و دیده بشید. آرزوی موفقیت دارم براتون

پیشنهاد می گردد جهت دستیابی به اطلاعات بیشتر در این زمینه , مقالات مرتبط زیر را نیز مطالعه نمایید:

دیدگاه شما

شما اولین دیدگاه را برای این مطلب , ارسال کنید.

نظر دهید